Najczęściej zadawane pytania

Jak często aktualizowana jest oferta?

Oferta jest aktualizowana każdego dnia. Zdarza się, że ze względu na prace konserwacyjne następują opóźnienia w aktualizacji oferty i produkty są z tego powodu niedostępne. Brak dostępności produktu można stwierdzić po przekierowaniu do sklepu internetowego, gdy nie ma możliwości dokonania zakupu.

W jaki sposób mogę zakupić wybrany produkt?

Zakup wybranego produktu nie jest możliwy na stronie Long Fashion, która prezentuje kolekcje. Możliwość zakupienia wybranego produktu istnieje na stronie sklepu internetowego, do którego można przekierować się poprzez:

a) kliknięcie w zdjęcie wybranego produktu na stronie kategorii Long Fashion

b) kliknięcie w zdjęcie wybranego produktu lub przycisk na stronie opisu produktu

Czy istnieje możliwość nawiązania współpracy z Long Fashion?

Na chwilę obecną nawiązanie współpracy jest możliwe jedynie z wybranymi sklepami internetowymi. Wszelkie pytania dotyczące innej formy współpracy można wysyłać na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Jakie kategorie produktów prezentowane są na stronie Long Fashion?

Kolekcje sukienek są najliczniej prezentowane. W Long Fashion można znaleźć również kolekcję butów damskich i bielizny damskiej. Możliwe, że w przyszłości oferta zostanie wzbogacona o kolekcje kolejnych kategorii, jednakże ze względu na największe zainteresowanie kolekcjami sukienek jest to mało prawdopodobne w najbliższej przyszłości.

Gdzie mogę szukać informacji dotyczących produktu?

Istnieje możliwość znalezienia informacji na stronie produktu. Wyświetlany jest tam opis i niektóre szczegóły. Zdarza się, że informacja jest niekompletna. Jako że Long Fashion nie prowadzi sprzedaży internetowej, nie udziela szczegółowych informacji o produkcie. Aby dowiedzieć się więcej o wybranym produkcie, należy przekierować się do strony sklepu internetowego, gdzie można wyszukać więcej potrzebnych informacji.

Czy istnieje możliwość założenia konta na stronie Long Fashion?

W chwili obecnej nie ma takiej możliwości. Long Fashion pełni przede wszystkim funkcję prezentującą produkty. Z tego względu konto nie jest wymagane. Istnieje możliwość dodawania produktów do listy życzeń. Ta funkcja pozwala na przeglądanie produktów po powrocie do strony.