Odkryte ramiona jak nosić i jakie pomysły?

Odkryte ramiona

Jednym z trików modowych jest odkrywanie ramion. Daje ci to wiele możliwości na stworzenie stylizacji przyciągającej uwagę. Znajdują się różne rodzaje odzieży, które umożliwiają odkrywanie ramion. Co więcej, mnogość fasonów, pozwala robić to na różne sposoby. Jakie korzyści płyną z odkrywania ramion? Dla kogo ten trik modowy jest dobrym pomysłem, a dla kogo nie? Czy można pozwolić sobie na odkrywanie ramion w każdej sytuacji? Gdy decydujesz się na odkrycie ramion, w jaki sposób najlepiej to robić?

Odkrywanie ramion niesie ze sobą wiele korzyści. Możesz nawet nie zdawać sobie sprawy z tego, jak bardzo odkryte ramiona mogą mieć pozytywny wpływ na twój wygląd. Zalet jest dużo i warto z nich korzystać.

Odwróć uwagę od mankamentów sylwetki

Jeżeli drażnią cię jakieś kompleksy w twojej sylwetce, to odkrywanie ramion jest zdecydowanie dla ciebie. Daje ci to w tym wypadku niezmiernie wiele korzyści. Odkrywając ramiona, odwracasz uwagę innych od tego, co cię najbardziej drażni. Mogą to być zbyt szerokie biodra czy odstający brzuch. W takim przypadku sam fakt tego, że odkryte ramiona pozwolą odwrócić uwagę innych od twoich mankamentów, nie jest najważniejszy. Dużo ważniejsze jest to, jak bardzo może mieć to wpływ na twoją samoocenę. Jeśli uświadomisz sobie, że inni przestaną wreszcie zwracać uwagę na to, co nie jest twoją zaletą, nabierzesz więcej śmiałości. Staniesz się kobietą, która jest bardziej otwarta. Triki modowe są po to, aby czerpać z nich korzyści i tak samo jest w tym przypadku. Trzeba jednak czasami nabrać przekonania do tego, że działają. Jest to kolejna kwestia, która ma tutaj znaczenie. Tylko wtedy będziesz mogła uzyskać pozytywny wpływ na swój charakter i ostatecznie doprowadzić do sytuacji, w której łatwiej będzie ci rozmawiać z innymi i nawiązywać z nimi kontakt.

Dodaj stylizacjom kobiecości

Stylizacje, które tworzysz, niekoniecznie mają taki charakter, o jakim marzysz. Może im po prostu czegoś brakuje? Kobiecość jest czasami niezmiernie istotna. Stylizacja powinna mieć charakter, który kojarzy się właśnie z kobiecością. Dobrze więc będzie, jeśli zadbasz o to, aby każdy, kto spojrzy na twoją stylizację, miał o tobie pozytywne zdanie. Jeżeli będzie ona kobieca, z pewnością o takie zdanie będzie dużo łatwiej. Odkryte ramiona nadają stylizacjom kobiecego charakteru i sprawiają, że praktycznie niczego im nie brakuje. Po prostu ten trik modowy jest idealny dla kobiet. Odkryte ramiona pozwalają podkreślić twoją delikatność. Wpływa to pozytywnie na odbiór podziwiających twoją kreację, a co za tym idzie, na większy szacunek i popularność.

Sukienka dzianinowa bonprix czerwony

Sukienka dzianinowa bonprix czerwony

89 zł / bonprix
Sukienka wieczorowa z dekoltem halter bonprix czarno-czerwono-niebieski

Sukienka wieczorowa z dekoltem halter bonprix czarno-czerwono-niebieski

89 zł / bonprix
Sukienka wieczorowa z  koronkową wstawką bonprix ciemnoniebieski

Sukienka wieczorowa z koronkową wstawką bonprix ciemnoniebieski

89 zł / bonprix
Sukienka shirtowa polo bonprix czerwono-ciemnoniebieski

Sukienka shirtowa polo bonprix czerwono-ciemnoniebieski

89 zł / bonprix
Sukienka z dekoltem carmen bonprix czarny

Sukienka z dekoltem carmen bonprix czarny

89 zł / bonprix
Sukienka shirtowa bonprix ciemnoniebiesko-miodowy w paski

Sukienka shirtowa bonprix ciemnoniebiesko-miodowy w paski

89 zł / bonprix

Wyeksponuj piękne ramiona i plecy!

Uważasz, że posiadasz piękne ramiona i plecy? To świetnie się składa. W takim przypadku po prostu je odkryj i ciesz się tym, że możesz je eksponować. Wspominano już o wpływie na samoocenę spowodowanym tym, że odciągasz uwagę od niedoskonałości swojej figury. Może również i okazać się tak, że nie masz sobie nic do zarzucenia. A właściwie, to masz wysoką samoocenę, a twoje ramiona są praktycznie idealne. Wtedy nie stoi nic na przeszkodzie, aby przyciągać uwagę innych swoją cudowną sylwetką. Nie warto w takim przypadku jej maskować. Odkrywaj więc ramiona i ciesz się tym, że inni cię podziwiają. Może to mieć jeszcze pozytywniejszy wpływ na twoje samopoczucie, ale także na coś więcej. Jeśli okażesz się atrakcyjna, będzie ci zdecydowanie łatwiej o nawiązywanie kontaktów. Odkrywanie ramion jest idealne, gdy nie brakuje ci odwagi i jednocześnie pragniesz wyeksponować swoje ciało.

Podkreśl swoją naturalność

Włosy są często tym, co sprawia, że kobieta jest piękna. Dobrze jednak będzie, jeśli będziesz je jakoś podkreślać i eksponować. Tutaj po raz kolejny odkrywanie ramion świetnie się sprawdzi. Istotne jednak jest to, że w przypadku, gdy decydujesz się na odkrywanie ramion, twoje włosy niekoniecznie powinny być rozpuszczone. Owszem, może wydawać się, że to właśnie wtedy prezentują się najlepiej. Jednak nie jedno ubranie będzie powodować, że stracisz na naturalności. Odkryte ramiona wyeksponują twoje ciało, upięte włosy z kolei nie stracą na swoim wyglądzie. Wręcz przeciwnie, będą prezentować się doskonale, gdy w pobliżu nich nie będzie żadnej odzieży. Po prostu twój wygląd będzie w stu procentach naturalny, gdyż włosy będą pokrywać jedynie twoją skórę.

Bluzka z dekoltem w serek bonprix biel wełny w motyle

Bluzka z dekoltem w serek bonprix biel wełny w motyle

89 zł / bonprix
Bluzka shirtowa z dekoltem "carmen" bonprix ciemnoniebieski z nadrukiem

Bluzka shirtowa z dekoltem "carmen" bonprix ciemnoniebieski z nadrukiem

89 zł / bonprix
Bluzka bez rękawów, z krawatką i nadrukiem bonprix czarny w kwiaty

Bluzka bez rękawów, z krawatką i nadrukiem bonprix czarny w kwiaty

89 zł / bonprix
Bluzka z dekoltem carmen bonprix czerwony z nadrukiem

Bluzka z dekoltem carmen bonprix czerwony z nadrukiem

89 zł / bonprix
Bluzka ciążowa z przewiązaniem w dole rękawów bonprix biel wełny

Bluzka ciążowa z przewiązaniem w dole rękawów bonprix biel wełny

89 zł / bonprix
Długa bluzka bonprix ciemnoniebiesko-czerwień granatu z nadrukiem

Długa bluzka bonprix ciemnoniebiesko-czerwień granatu z nadrukiem

89 zł / bonprix
Bluzka bez rękawów, z krawatką i nadrukiem bonprix jagodowy w kwiaty

Bluzka bez rękawów, z krawatką i nadrukiem bonprix jagodowy w kwiaty

89 zł / bonprix
Ecru bluzka z koronkowym karczkiem

Ecru bluzka z koronkowym karczkiem

92 zł / Molly.pl
Ecru delikatna oversizowa bluzka z koronką

Ecru delikatna oversizowa bluzka z koronką

95 zł / Molly.pl / m

Wydłuż szyję

Jeżeli posiadasz krótką szyję i chciałabyś osiągnąć cel, którym jest jej wydłużenie, to odkrycie ramion może pomóc ci w jego osiągnięciu. Chodzi oczywiście o optyczne wydłużenie szyi, które będzie mieć pozytywny wpływ na twój wygląd. Wydłużona optycznie szyja pozwoli ci nie tylko pozytywnie wpłynąć na twój wygląd, ale również sprawi, że nie będzie już ona sprawiać cię w takie zakłopotanie. Może nabierzesz wreszcie więcej przekonania do tego, że krótka szyja może okazać się bardzo kobieca. Pewne jednak jest to, że w przypadku gdy odkrywasz szyję, nie bój się tego robić. Nie dopuszczaj do sytuacji, w której nie będziesz mieć pewności siebie. Odkrywanie ramion powinno zdecydowanie dodać ci pewności siebie i zakryć twoje niedoskonałości, a nawet przekonać cię do tego, że tak naprawdę są one tylko twoim wymysłem.

Odwróć uwagę od małego biustu

Mały biust to czasami jeden z mankamentów twojej figury. Może ciężko być ci przekonać się właśnie do małego biustu. Z pomocą po raz kolejny przychodzi odkrywanie ramion. Doskonale odwraca uwagę od biustu. Biust może być wadą, jednak drobne ramiona z pewnością już nie. Świadczą one o twojej kobiecości i warto je pokazywać. W tym wypadku jesteś więc w stanie uzyskać dwie korzyści w jednym. Poprzez odkrycie ramion odciągasz uwagę od biustu, który jest mankamentem, a eksponujesz część ciała, która jest dla ciebie zaletą.

Odkrywanie ramion jest więc bardzo dobrym pomysłem, jeśli zależy ci na zatuszowaniu pewnych mankamentów. Nie zawsze jednak ten trik modowy wyjdzie ci na dobre. Dużo zależy od fasonu. Choć możemy znaleźć różne rozwiązania stosowane przez producentów odzieży damskiej, to odkrywanie ramion będzie służyć najlepiej szczupłym i wysokim kobietom z mniejszym biustem. Jest to spowodowane tym, że odkrywanie ramion pozwala nie tylko uwidocznić część twojego ciała, ale jednocześnie podkreśla twoją delikatność. Jeśli więc jesteś niskiego wzrostu, po prostu tej delikatności może być za wiele. Szersze ramiona też niekoniecznie są dobre do tego, aby je odsłaniać. Lepiej od takiego rodzaju ramion odwracać uwagę i ich po prostu nie odsłaniać.

Kiedy odkrywać ramiona?

Ramiona możesz odsłaniać w różnych sytuacjach. Pamiętaj jednak o tym, że wszędzie tam, gdzie jest wymagany strój oficjalny, odsłanianie ramion nie będzie dobrym pomysłem. W pracy, na ważnym służbowym spotkaniu lepiej mieć zakryte ramiona. Z kolei wszędzie tam, gdzie nikt nie narzuca ci tego, jak masz się ubierać, możesz pozwolić sobie na odsłonięcie ramion. Bardzo dobrym pomysłem jest odsłonięcie ramion, gdy jest upał. Pozwoli ci to między innymi na uzyskanie ładnej opalenizny. Pamiętaj przy tym, aby nie narażać tak bardzo skóry na słońce. Możesz nabawić się poparzeń skóry. W upalne dni warto jednak odsłonić ramiona, gdy masz ku temu okazję. Pozwoli ci to wyglądać stylowo i nowocześnie. Szczególnie warto odsłonić ramiona, gdy zależy ci na zwróceniu na siebie uwagi. Jeśli więc wybierasz się na plażę, czy po prostu na spacer po mieście, zawsze odsłonięcie ramion będzie dla ciebie pozytywne.

W jaki sposób odkrywać ramiona?

Odsłaniać ramiona możesz na wiele sposobów. Dzięki temu, że znajdują się różne rodzaje odzieży w różnych fasonach, możesz podkreślać swoją delikatność, jak tylko sobie tego życzysz. Nie tylko jednak fason ma tutaj znaczenie. Czy jest on asymetryczny, czy też nie, istotne również jest to, czy decydujesz się tylko i wyłącznie na odsłonięcie ramion? Mianowice, najczęściej odsłaniasz ramiona, gdy jest wysoka temperatura. Możesz połączyć ten trik modowy z odsłanianiem nóg. Nie zawsze jednak jest to dobry pomysł. Taki ubiór może zostać źle odebrany. Jeśli zależy ci na zwiększeniu poczucia atrakcyjności, zdecydowanie lepiej wybrać jedną z opcji. Mowa o odsłanianiu ramion i odsłanianiu nóg. Możesz połączyć ze sobą te triki modowe, jednak lepiej nie odsłaniaj wtedy zbyt wiele ciała. Zadbaj wtedy o to, aby sukienka sięgała przynajmniej do kolan, a ramiona nie były odsłonięte w stu procentach. Po prostu staraj się zachować umiar.

Sukienka czy bluzka?

Następną kwestią jest to, czy decydujesz się na sukienkę, czy bluzkę. Sukienki są wspaniałą opcją na lato. Zdecydowanie należą do tego elementu damskiej garderoby, który jest jednym z bardziej kobiecych. Bluzki dają ci jednak kilka dodatkowych możliwości. Możesz je łączyć ze spódnicami czy spodniami. W zależności od tego, w co chcesz się ubrać danego dnia, możesz decydować się na jedną z opcji.

Sukienki wybieraj wtedy, gdy pragniesz czuć się wyjątkowo kobieco. Jeśli idziesz na plażę lub zależy ci po prostu na tym, aby czuć się wyjątkowo atrakcyjnie, wybierz jedną z sukienek odsłaniającą ramiona.

Bluzki mogą sprawić, że nie zabraknie twojej stylizacji charakteru. Jeśli jest ona dla ciebie w danym momencie bardzo ważna, to wtedy wybierz tę właśnie opcję. Bluzka jest na pewno lepszą opcją, jeśli zależy ci na stworzeniu stylizacji, która nie tylko przyciągnie uwagę, ale jednocześnie będzie oryginalna.

Gdy już mowa o oryginalności, to tutaj w opisywanym triku modowym masz wiele możliwości. Znajdują się bardzo interesujące rozwiązania stosowane przez projektantów. Czasami odsłanianie ramion jest połączone z odsłanianiem pleców. Czasami tylko część ramion jest odsłonięta, a materiał w różnych miejscach przykrywa ciało, co w ostateczności daje znakomity efekt. Jeśli bardzo zależy ci na tym, aby stworzyć oryginalną stylizację, to szukaj takich rozwiązań, które wydają się unikatowe. Takim sposobem jesteś w stanie osiągnąć swój cel.

Odkrywanie ramion daje ci wiele korzyści. Warto jest stosować taki trik modowy, gdy uważasz, że twoja sylwetka zawiera jakieś mankamenty. Odkryte ramiona dodają stylizacji charakteru. Zawsze warto podkreślić swoje ramiona, gdy są piękne, a jednocześnie podkreślenie włosów sprawi, że w oczach innych będziesz naturalna. Odkrywanie ramion wydłuża szyję i odwraca uwagę innych od twojego biustu. Gdy jest on niewielkich rozmiarów, zawsze warto zastosować taki trik modowy. Odsłanianie ramion najlepiej pasuje wysokim, szczupłym kobietom. Możesz stosować taki trik modowy w różnych sytuacjach. Jednak nie odsłaniaj ramion, gdy pożądany jest strój oficjalny. Dzięki temu, że projektanci odzieży damskiej wciąż dostosowują się do wymagań klientek, możesz wybierać pomiędzy sukienkami i bluzkami odsłaniającymi ramiona. Dodatkowo znajduje się duża różnorodność fasonów, dzięki czemu zawsze jesteś w stanie znaleźć ten unikatowy, który zapewni ci oryginalność.