Od czasu, gdy stworzono buty z materiału Mel-Flex, zyskały one spore uznanie wśród miłośniczek mody. Meliski posiadają mnóstwo zalet. Jedną z nich jest zapewnienie wygody. Wszystko zawdzięczane specyficznemu materiałowi. Buty wykonane z niego bardzo dobrze dopasowują się do stopy, przez co chodzenie w nich należy do prawdziwej przyjemności. Meliski bez wątpienia należą do tego rodzaju obuwia, które charakteryzuje się oryginalnością. Co więcej, kupując buty meliski, zawsze masz przed sobą wiele opcji. Duża różnorodność ozdób i kolorów jest sporą zaletą, gdyż dużo łatwiej jest znaleźć coś, co ci się podoba.

Meliski ażurowe idealne na lato

W lecie wysoka temperatura nie jest dla nikogo zaskoczeniem. W związku z tym buty ażurowe meliski są genialnym wyborem właśnie na tę porę roku. W nich nie ma mowy o nudzie, ale przede wszystkim wysokie poczucie komfortu jest czymś zagwarantowanym. W ażurowych meliskach przewiewność jest czymś oczywistym. Małe otwory sprawiają, że nawet upały nie przeszkadzają tak bardzo. Żeby cieszyć się w pełni latem, dobrze jest zaopatrzyć się w ażurowe meliski. Tylko wtedy jesteś w stanie czerpać radość z dłuższych spacerów i tworzyć nietuzinkowe stylizacje.

Cudowne meliski z kokardą

Nigdy nie wiadomo, co przypadnie komuś do gustu. Zawsze istotne jest jednak to, abyś ty była zadowolona z zakupu. Jedną z propozycji są meliski z kokardą. W tych butach dasz wszystkim do zrozumienia, że najistotniejsze dla ciebie jest ukazanie swojej kobiecości w jak najlepszy sposób. Meliski z kokardą zdobią każdą ze stylizacji, dodają jej niebanalności, która jest tak bardzo lubiana. Jaki kolor takich melisek jest najlepszym wyborem? Czarny, czerwony, a może któryś z jaśniejszych kolorów? Podejmij decyzję, z której będziesz usatysfakcjonowana i dołączaj meliski do niejednej kreacji.

Meliski płaskie, na obcasie, a może na koturnie?

Aby jak najlepiej odpowiedzieć sobie na to pytanie, na początek dobrze jest znaleźć odpowiedź na inne pytania. Mianowicie, czy zależy ci bardziej na wygodzie, czy może raczej na modelowaniu sylwetki i wysmukleniu nóg? Elegancja jest dla ciebie priorytetem, czy też nie? Jak często wkładasz buty na obcasie? Dzięki odpowiedzi na ostatnie postawione pytania zdecydowanie łatwiej jest znaleźć odpowiedź na pierwsze. Klasyczne płaskie meliski bez dwóch zdań są najlepszym wyborem, jeśli zależy ci na komforcie. W takich butach dłuższe spacery nie stanowią większego wyzwania. Zaletą płaskich melisek jest możliwość zaznaczenia swojej naturalności.

W meliskach na obcasie twój wygląd jest atrakcyjniejszy, jednak tracisz przez to na wygodzie. Dobrym rozwiązaniem może okazać się pójście na kompromis i zdecydowanie się na meliski na koturnie. Okażą się wygodniejsze. Warto zwrócić również na nie uwagę ze względu na to, że są stylowe. Po prostu wymyślisz z nimi stylizację, w której nie będzie nudy. W meliskach na koturnie podobnie jak w tych na obcasie dodasz sobie kilka centymetrów.

Meliski w kwiaty w kolekcji Longfashion

Interesującą propozycją są meliski w kwiaty. W nich w uroczy sposób ozdobisz swoją kreację. Takie meliski doskonale się sprawdzą wszędzie tam, gdzie jest mnóstwo kwiatów dookoła i ogólnie nie brakuje pięknych widoków. Przykładem jest spacer po promenadzie. Wskazane miejsce jest idealne do tego, żeby ostatecznie jako buty wybrać meliski w kwiaty. Świetnie się sprawdzą, gdyż będą współgrać z miejscem, w którym przebywasz. Zaletą opisywanych butów jest również możliwość stworzenia oryginalnej stylizacji, która jest nie do podrobienia. Jedną z opcji jest też wybranie zapachowych melisek w kwiaty. Jako że zapach kwiatów jest naprawdę piękny, dlaczego nie zdecydować się na pachnące buty?

Meliski z cyrkoniami dla wymagających

Szukasz czegoś, co spełni wszystkie wymagania dotyczące ozdób? Cyrkonie są nie do przecenienia, jeśli mowa o zdobieniach. Po prostu w piękny sposób zdobią szczególnie proponowane buty. Możesz znaleźć meliski z cyrkoniami, których paski są w całości nią pokryte. Dzięki temu nie będą one ustępować biżuterii w twojej stylizacji. Meliski z cyrkoniami przepięknie ozdobią twoje stopy i z pewnością przyciągną wzrok.