Kurtki męskie

23 produktów
Skórzana kurtka colmar
1399 zł / Visciola Fashion
Kurtka trussardi jeans
629 zł / Visciola Fashion
Kurtka napapijri
599 zł / Visciola Fashion
Kurtka colmar
999 zł / Visciola Fashion
-40% Kurtka trussardi jeans
479 zł 799 zł / Visciola Fashion
Kurtka ice play
689 zł / Visciola Fashion
Kurtka love moschino
699 zł / Visciola Fashion
-39% Kurtka trussardi jeans
699 zł 1149 zł / Visciola Fashion
Kurtka ice play
549 zł / Visciola Fashion
Kurtka napapijri
449 zł / Visciola Fashion
-49% Kurtka ice play
799 zł 1559 zł / Visciola Fashion
-45% Kurtka trussardi jeans
549 zł 999 zł / Visciola Fashion
-46% Kurtka aeronautica militare
899 zł 1669 zł / Visciola Fashion
Kurtka colmar
1029 zł / Visciola Fashion
-46% Kurtka save the duck
349 zł 649 zł / Visciola Fashion
Kurtka colmar
1099 zł / Visciola Fashion
-49% Kurtka ice play
599 zł 1169 zł / Visciola Fashion
-49% Kurtka aeronautica militare
1149 zł 2249 zł / Visciola Fashion
-49% Kurtka save the duck
399 zł 779 zł / Visciola Fashion
Kurtka colmar
699 zł / Visciola Fashion
Parka pepe jeans
449 zł / Visciola Fashion
-49% Kurtka pepe jeans
449 zł 879 zł / Visciola Fashion
Kurtka parka trussardi jeans
769 zł / Visciola Fashion
1 z 1

Dodatkowa warstwa odzieży wierzchniej jest niezbędna w okresie jesiennym i zimowym. Wiosną i latem temperatura nie zawsze jest wystarczająco wysoka do tego, aby obyć się bez męskiej kurtki. Co więcej, nie tylko ochrona przed zimnem jest zaletą tej odzieży wierzchniej. Męskie kurtki są stylowe, przez co z powodzeniem wykorzystuje się je w stylizacjach. W zależności od tego, czy bardziej skłaniasz się ku elegancji, czy może jednak zależy ci bardziej na swobodzie, jesteś w stanie znaleźć kurtkę męską spełniającą twoje oczekiwania. Dzięki ogromnemu zainteresowaniu ze strony klientów powstały liczne fasony i rodzaje męskich kurtek. Niezależnie od pory roku masz możliwość sięgnięcia po jedną z tych, w której poczujesz się komfortowo.

Zimowe kurtki męskie w kolekcji Longfashion

Jedną z tych pór roku, w której kurtka należy do najważniejszego elementu tworzącego stylizacje, jest zima. Dzięki niej niska temperatura nie jest przeszkodą w tym, aby poświęcać więcej czasu na spacery. Kurtki puchowe są wśród tych najlepiej chroniących przed zimnem. W nich mroźne dni nie stanowią żadnego problemu. Jeżeli chcesz korzystać z zimy nawet wtedy, gdy temperatura spada poniżej zera, nie możesz pozwolić sobie na utratę ciepła. Puchowe należą do tych, które w tym wypadku są niezastąpione. W Longfashion znajdziesz wiele modeli tej zimowej odzieży. Przejrzyj kolekcję i znajdź najlepszy dla siebie.

Kurtka męska sportowa

Jeśli często masz okazję jeździć na rowerze lub biegać, sportowa kurtka okazuje się bezcenna. Uprawianie sportu zarówno w celu rekreacyjnym, jak i wyczynowym wiąże się z odpowiednim przygotowaniem. Profesjonalizmu nigdy nie jest za wiele, gdy zaczynasz przygodę z jakimś sportem. Aby czerpać z niego satysfakcję, należy zadbać o każdy aspekt. Sportowe kurtki męskie są tak wykonane, abyś mógł czuć się komfortowo i czerpał motywację do kolejnych treningów.

Przeciwdeszczowe kurtki sportowe dają ci możliwość uprawiania sportu nawet wtedy, gdy warunki pogodowe temu nie sprzyjają. Gdy zależy ci na przeprowadzeniu najbliższego treningu, dobrze jest zaopatrzyć się w jedną z nich. Dzięki niej deszcz nie wpłynie tak bardzo na osiągane przez ciebie wyniki. Zapewni komfort, dzięki czemu nie zabraknie ci motywacji, która w sporcie jest tak istotna.

Obecnie uprawianie sportu zimą nikogo nie dziwi. Kurtki męskie narciarskie zyskały sporą popularność, gdyż są tworzone w taki sposób, aby jazda na nartach była prawdziwą przyjemnością. Zima jest porą roku, która wymusiła na producentach stworzenie kurtek narciarskich elastycznych, lekkich, zatrzymujących ciepło i wodoodpornych. Obecnie znajdziesz kurtki narciarskie posiadające wszystkie wspomniane zalety. Co więcej, każdy model charakteryzuje się ładnym, nowoczesnym designem.

Męskie kurtki wiosenne

Gdy robi się cieplej, zimowe kurtki męskie są już zbędne. Zastępuje się je wiosennymi, które w dużej mierze pełnią funkcje dekoracyjne. Bombery zyskały sporą popularność wśród mężczyzn. Bardzo dobrze wypadają w licznych połączeniach. Wiosną buty sportowe są czymś, co jest niezastąpione. Wygoda ma coraz większe znaczenie w modzie, przez co producenci odzieży muszą dostosowywać się do oczekiwań. Wiosenne kurtki bombery są dobrym przykładem tego, jak bardzo casual zagościł w garderobach. Stawiając na nie, masz gwarancję modnego looku w wiosenne dni.

Skórzana męska kurtka

Gdy preferujesz dołączanie kolejnej warstwy odzieży wierzchniej, kurtka męska skórzana spełni swoje zastosowanie. W zależności od tego, jaki efekt chcesz uzyskać, możesz postawić na konkretny model. Mianowicie, znajdziesz sportowe męskie kurtki skórzane, ramoneski, jak i te z prostszymi fasonami. Dzięki temu bez względu na preferowany styl zawsze masz okazję znalezienia czegoś, co będzie pasować. Latem skórzane kurtki pozwalają przełamać nudę i stworzyć coś oryginalnego. Warto wykorzystać ich potencjał i od czasu do czasu sięgnąć po jedną z nich.

Jeansowa kurtka męska

Interesującą propozycją jest kurtka męska dżinsowa. Zestawisz ją z T-shirtem, jak i koszulą. Za każdym razem efekt będzie imponujący. Tworzenie stylizacji z kurtką jeansową jest niebywale proste. Wszystko za sprawą jej uniwersalności. Jest ponadczasowa i świetnie współgra z innymi ubraniami. Jeansowe kurtki stanowią świetne uzupełnienie stylizacji. Warto po nie sięgać co jakiś czas w celu odejścia od rutyny.