Jak spodobać się chłopakowi? Poznaj sposoby

Jak się spodobać chłopakowi?

Jest wiele sposobów na to, aby spodobać się chłopakowi. Jeżeli nie bardzo wiesz, co robić, żeby podobać się chłopakowi, warto przygotować sobie pewien plan. Po prostu skup się na niektórych sposobach, a zwiększysz tym samym prawdopodobieństwo na to, że się mu spodobasz.

Jak do każdej sprawy i do tej powinnaś podejść zgodnie z logiką. Nic między wami nie zajdzie, jeśli ani ty, ani chłopak nie da jakiegoś sygnału, który okaże się kluczowy do rozpoczęcia waszej znajomości. Może również być tak, że już się dobrze znacie, ale nie masz przekonania do tego, że podobasz się chłopakowi. W takim przypadku musisz jakoś mu dać do zrozumienia, że ci się podoba.

Pamiętaj o tym, że podryw to nie zawsze taka łatwa sprawa. Gdy ci się nie uda, to możesz już nie mieć szansy na to, aby się z nim związać. Z tego też względu najlepiej podrywanie chłopaka zostaw na później, a na początek skup się na tym, aby się mu spodobać.

Przede wszystkim naturalność

dziewczyna podoba się chłopakowiCo robić, żeby podobać się chłopakowi? Na to pytanie możesz znaleźć odpowiedź w swoim zachowaniu. Z chłopakami jest tak, że bardzo szanują kulturalne i grzeczne dziewczyny. Nie chodzi o to, aby udawać osobę, która jest miła. Musisz zadbać w tym wszystkim o swoją naturalność. Tylko tak jesteś w stanie przekonać chłopaka do siebie. Kolejną kwestią jest to, jak się wyrażasz. Chłopak z pewnością zwraca uwagę na to, o czym lubisz rozmawiać, ale dużo zależy od tego, czy często używasz wulgarnych słów. Z pewnością nie są one polecane, gdy chcesz się komuś spodobać. Nie bądź też przesadnie spokojna. Staraj się tryskać energią, jednak weź pod uwagę to, żeby nie prowadzić do sytuacji, w której się skompromitujesz. O takie zachowanie nie jest trudno, a niestety nie łatwo jest naprawić swój wizerunek. Są to ważne kwestie, które powinnaś wziąć pod uwagę, gdy chcesz spodobać się chłopakowi. Poprzez swoje zachowanie jesteś w stanie naprawdę wiele zdziałać.

Nie bądź zarozumiała

Chłopaki nie lubią zarozumiałych kobiet. Jest to bardzo ważna kwestia, na którą powinnaś zwrócić szczególną uwagę. Jeżeli często się wymądrzasz i uważasz się na najlepszą, to niestety nie jesteś na dobrej drodze do tego, aby się spodobać chłopakowi. Skromność jest zdecydowanie lepsza. Nie myl jej z nieśmiałością, która także nie jest dobra. Po prostu bądź asertywna, ale w żadnym wypadku nie mów czegoś, co może być nieprawdą.

Jak dać do zrozumienia chłopakowi, że mi się podoba? Na to pytanie możesz poszukać odpowiedzi w modzie. Wygląd jest dla chłopaka ważny. Nigdy nie wychodź z założenia, że nie jesteś ładna. W taki sposób będziesz się tylko i wyłącznie ograniczać i negatywnie wpływać na swoją psychikę. Jest to zła opcja, którą powinnaś odrzucić i o niej zapomnieć.

Pamiętaj więc o tym, że makijaż niekoniecznie zrobi dobre wrażenie na chłopaku. Lepiej postaw na naturalność. Może trudno jest ci w to uwierzyć, ale jak chcesz się podobać chłopakowi, to wiedz o tym, że praktycznie każdy chłopak docenia naturalność. Po prostu taka już jesteś. To właśnie ty się podobasz chłopakowi, a nie makijaże, które czasami maskują skutecznie twoją prawdziwą urodę.

Uważaj z odsłanianiem ciała

Odsłanianie ciała to również nie jest dobry wybór. Zdecydowanie nie rób tego, gdy chcesz się komuś spodobać. Na sukienki mini, czy crop topy przyjdzie czas. Dopiero gdy będziesz już chodzić ze swoim chłopakiem, dobrym pomysłem będzie odsłanianie swojego ciała. W taki sposób twój chłopak będzie mógł wyczuć zazdrość wśród innych. Ty nie będziesz się musiała niczego obawiać, gdyż będziesz ze swoim chłopakiem i tym samym korzyść będzie zarówno dla ciebie, jak i dla twojego chłopaka.

Kobieco to nie znaczy wyzywająco

podobać się chłopakowiUbieraj się więc kobieco, ale nie przesadzaj z atrakcyjnością. Musisz jednak zadbać również o to, aby nie przesadzić w drugą stronę. Jeśli rezygnujesz z sukienki mini, postaraj się także zrezygnować z sukienki maxi. Postaw za to na sukienkę midi w kwiaty. Taka sukienka to bardzo dobra opcja, jeżeli chcesz się spodobać chłopakowi. Aby mu jednak dać do zrozumienia, że ci się podoba, ubierz się w sukienkę, której jeszcze nigdy na sobie nie miałaś i postaraj się do niego zagadać. Jest to kluczowa kwestia. Jeśli tego nie zrobisz, chłopak nie ma szans się przekonać o tym, że ci się podoba. Musisz być przekonująca. Jeśli chłopak się zawstydzi, to powinnaś pójść za ciosem i dalej patrzeć mu się w oczy. Dojdzie do niego to, że jednak coś do niego czujesz. W taki sposób dasz mu do zrozumienia, że ci się podoba. Ładna sukienka w kwiaty może okazać się doskonała w tym, aby zrobić na nim duże wrażenie. Chodzi o to, że musi zostać zaskoczony. Dobry wygląd połączony z twoimi chęciami może naprawdę sporo zdziałać.

Pamiętaj jednak o tym, że nie chodzi tutaj o poderwanie chłopaka. Już na początku powiedziano o tym, że na ten moment przyjdzie czas i jest to osobna sprawa. Sukienka w kwiaty i zagadanie do chłopaka ma tylko dać mu do zrozumienia, że ci się podoba. Wymyśl więc niewinny temat do rozmowy. Może to być nawet prośba o pomoc w czymś. Musisz w końcu nawiązać z nim jakiś kontakt i tylko w taki sposób jesteś w stanie zacząć z nim znajomość.

Inna opcja...

Możesz jednak pójść inną drogą i niekoniecznie szybko dać do zrozumienia chłopakowi, że ci się podoba. Jeżeli często się widzicie, ale jeszcze ze sobą nie rozmawialiście, to w takim przypadku możesz zmienić swój sposób ubierania się. Oczywiście pieniądze nie mogą decydować o tym, że się spodobasz chłopakowi. Kombinuj w inny sposób. Chłopak musi zobaczyć różnicę. Tylko wtedy nabierze przekonania do tego, że związek z tobą ma sens. Po prostu wpłyniesz na jego sposób myślenia i zacznie dostrzegać w tobie coś więcej. Dobrze, ale aby tak się stało, musisz jakoś zmienić swój styl ubierania się. Postaw na kobiece ubrania. Sukienki, małe torebki, baleriny i wiele rodzajów biżuterii powinno wystarczyć do tego, aby wpłynąć na chłopaka. Efekt nie przyjdzie szybko. Kolejną sprawą jest to, że chłopak musi wiedzieć, że zmieniłaś swój sposób ubierania się specjalnie dla niego. Oczywiście, to nie jest mowa o opcji z sukienką w kwiaty i zagadaniem do niego. W zmianie sposobu ubierania się musisz powoli dać mu do zrozumienia, że ci się podoba. Bardzo ważny jest twój wzrok. Jeśli będziesz często patrzeć mu w oczy, to będziesz na dobrej drodze do nawiązania z nim kontaktu. Postaraj się doprowadzić do sytuacji, w której to chłopak do ciebie zagada. Jest to więc zupełnie inne podejście, które może mieć jednak sporo zalet. Jeżeli chłopak do ciebie zagada, to będziesz mogła to zaliczyć do sporego sukcesu. Spoglądaj często na jego twarz i się do niego uśmiechaj. Uśmiech też ma znaczenie. W żadnym przypadku nie patrz na niego groźnie. Musisz mieć ładny wyraz twarzy.

Prośba o pomoc koleżanki

Jeśli nie wiesz, jak spodobać się chłopakowi, poproś jedną ze swoich koleżanek o to, aby z nim po prostu porozmawiała. Jest to dobra opcja do tego, abyś mogła przygotować własną taktykę. Żeby jednak mieć pewność, aby taka taktyka była skuteczna, to musisz wiedzieć, czego chłopak oczekuje. Tylko w taki sposób jesteś w stanie osiągnąć sukces. Sposób z koleżanką jest dobry, ale muszą być jednak spełnione pewne warunki. Chłopak nie może niczego wyczuć. Jeśli tak się stanie, to jesteś raczej na straconej pozycji. Powierzasz zaufanie swojej koleżance, więc musisz mieć pewność, że wszystko pójdzie po twojej myśli. Wybierz nie tylko tę koleżankę, której możesz zaufać, ale kieruj się również jej predyspozycjami. Koleżanka powinna umieć wyciągać informacje od innych osób. Niech będzie gadatliwa i inteligentna.

chłopak podchodzi do dziewczynyAby podobać się chłopakowi, staraj się mu jakoś zaimponować. Pamiętaj jednak o tym, że brak czasu jest twoim wrogiem. Jeżeli masz swoją pasję, to niech nie będzie tak, że ciągle brakuje ci czasu. Gdy jest jednak inaczej i rzeczywiście narzekasz na brak czasu, postaraj się coś z tym zrobić. Chłopakom raczej nie podobają się bardzo ambitne dziewczyny. Gdy jednak pasja i ambicja bierze górę, zwróć uwagę również na to, aby dany chłopak dzielił pasję z tobą. Wtedy łatwiej będzie wam o pojawienie się pozytywnych relacji.

Bez rozmowy nic się nie powiedzie

Pamiętaj również o tym, że rozmawianie ma spore znaczenie. Możesz wiele zyskać, jak i wiele stracić w trakcie rozmowy. Wszystko za sprawą tego, że w trakcie rozmowy możesz obdarowywać kogoś komplementami, jak i kogoś obrażać. Jeżeli rozmawiasz z chłopakiem, to w takim przypadku skup się raczej na tym, aby nie być nudną. Chłopakowi raczej się to nie spodoba. Musisz być miła i jednocześnie dać do zrozumienia chłopakowi, że ci imponuje. Cały czas zwracaj jednak uwagę na naturalność. Jeżeli zaczniesz nim manipulować, to pamiętaj, że wcześniej czy później będziesz mieć z tego powodu problemy. Bądź więc sobą. Nie zawsze osiągniesz sukces, ale z pewnością nie narazisz się na problemy w przyszłości. Oczywiście nie oznacza to, że nie możesz nic zrobić w tym kierunku, aby się spodobać chłopakowi. Trzymaj się wcześniejszych zasad, a zwiększysz swoje prawdopodobieństwo na sukces. Jeśli chodzi o samą rozmowę, to nie podejmuj z nim trudnych tematów, nie udawaj, że coś wiesz i pozwalaj się chłopakowi wypowiedzieć. Kolejną kwestią jest to, abyś swobodnie wyrażała opinie na każdy temat i nie bała się zaprzeczać chłopakowi. Tylko w taki sposób dojdziecie do porozumienia w przyszłości. Staraj się myśleć przyszłościowo, gdyż popełnione wcześniej błędy mogą cię później sporo kosztować.

Wyluzowany czy nieśmiały?

Czasami mówi się tak, że chłopakom brakuje luzu. Obecnie indywidualne podejście do sprawy jest coraz częściej stosowane. Postaraj się jakoś sprawdzić, czy dany chłopak jest wyluzowany. Wystarczy poświęcić więcej czasu na obserwacje, wiele można wyczytać z twarzy. Jeżeli chłopak ma przeszklone oczy, często odwraca głowę od swoich kolegów, z pewnością brakuje mu luzu. W takim przypadku powinnaś przyjąć zupełnie inną taktykę, niż w przypadku gdy przez cały czas rozmawia i zachowuje się asertywnie.

pierwsza miłośćPo pierwsze, nie jest prawdą to, że łatwiej jest się spodobać wyluzowanemu chłopakowi. W zasadzie to nie ma różnicy, czy chłopak jest wyluzowany, czy też nie. Chodzi jedynie o to, że musisz przyjąć inną taktykę w zależności od sytuacji.

Wyluzowany chłopak przeważnie lubi beztroskie dziewczyny, które są bardziej otwarte. Musisz być po prostu zwariowana. Jeżeli lubisz spędzać czas w wesołym miasteczku, jeździć konno i masz wiele innych zainteresowań, to w takim przypadku masz sporą szansę na to, że spodobasz się wyluzowanemu chłopakowi. Aby jednak chłopak zwrócił na ciebie uwagę, postaraj się jakoś wyróżnić na tle innych dziewczyn. Zaistnieje wtedy spora szansa na to, że zwróci na ciebie uwagę i się mu ostatecznie spodobasz. Przykładem może być zupełnie odmienna fryzura od reszty dziewczyn, z którymi się widujesz na co dzień. Aby osiągnąć sukces, musisz zrobić coś takiego, co zaimponuje wyluzowanemu chłopakowi. Taki typ chłopaka lubi spędzać czas w towarzystwie osób, które preferują częste zmiany i są pozytywnie nastawione do nich.

Jeżeli chłopakowi brakuje luzu, w takim przypadku powinnaś przyjąć zupełnie inną taktykę. Jak spodobać się chłopakowi, któremu brakuje luzu? Taki chłopak jest przeważnie nieśmiały i błędem będzie ośmielanie go na siłę. Nie osiągniesz tym niczego pozytywnego. Powinnaś postawić na swoją kobiecość. Ubieraj się, jak prawdziwa dama, a chłopak to dostrzeże. Pamiętaj również o tym, że musisz częściej przebywać tam, gdzie chłopak. Tylko w taki sposób chłopak cię dostrzeże i tym samym będziesz w stanie osiągnąć pozytywny efekt.

Można więc powiedzieć, że znajduje się wiele sposobów na to, aby się spodobać chłopakowi. Musisz wybrać tylko ten, który będzie najodpowiedniejszy. Weź pod uwagę wszystkie czynniki i zdecyduj się na jeden ze sposobów. Zawsze jednak pamiętaj o tym, żeby być sobą. Naturalność jest najważniejsza. To ona sprawia, że podobasz się chłopakowi. Uważaj z kolei na wszystko to, co może w jakiś sposób zakryć twoje naturalne piękno.