Najlepsze ubrania i buty dla niskich kobiet

Szpilki damskieUtkwiłaś w przekonaniu, że jesteś niska? Niezależnie od tego, co sądzą o tobie inni, dzięki trikom modowym możesz dodać sobie wzrostu. Wykorzystaj potencjał, jaki dają ubrania dla niskich kobiet. Buty również mogą być pomocne w tym, aby optycznie zwiększyć swój wzrost. Na co więc zwrócić uwagę i o czym pamiętać, gdy chcesz dodać sobie wzrostu?

Dla jednych niski wzrost zaczyna się poniżej 160 centymetrów, dla innych poniżej 170 centymetrów. Warto wiedzieć o tym, że każdy ma inne zdanie. Ułatwi ci to akceptację i tym samym wpłynie pozytywnie na twoje nastawienie do życia. Jeżeli nie potrafisz zaakceptować swojego wzrostu, to w takim przypadku triki modowe niekoniecznie spełnią swoje zastosowanie. Po prostu cały czas będzie dręczyć cię to, że brakuje ci kilku centymetrów. Triki modowe są pomocne, jeśli chodzi o wpływ na twoją osobę, jednak bez akceptacji nie są tak skuteczne. O akceptacji jednak później. Na początek odzież dla niskich pań.

Odpowiedni wzór

Pionowe paski to jeden z tych wzorów, który skutecznie dodaje ci centymetrów. Im jest ich więcej, tym lepiej. Po prostu pionowe paski sprawiają wrażenie, że jesteś wyższa. Unikaj z kolei takich wzorów, które cię poszerzą. Między innymi poziome paski są złym wyborem. Taki wzór nie jest dobrym pomysłem, gdyż decydując się na niego, osiągniesz odwrotny efekt od tego, który oczekujesz.

Obcisłe ubrania dla niskich

Spodnie nie zawsze są złym wyborem, gdy jesteś niska. Warto się jednak trzymać kilku zasad. Lepiej unikać szerszych spodni. Jednym z lepszych wyborów są rurki. Wysmuklają twoje nogi i tym samym optycznie dodają ci wzrostu. Spodnie z wysokim stanem są również polecane dla niskich dziewczyn. Tak samo pozytywnie wpływają na zwiększenie twojego wzrostu. Aby osiągnąć najlepszy efekt, możesz wybrać ciemne spodnie. Zawsze okażą się dobrym wyborem.

Przylegające do ciała sukienki to również odpowiednie ubrania dla niskich kobiet. Jest więc tutaj taka sama sytuacja, co ze spodniami. Zdecydowanie lepszą opcją są rurki od szerokich spodni. Obcisłe sukienki podobnie wygrywają z oversizowymi sukienkami. Dodają one optycznie centymetrów i cudownie modelują twoją sylwetkę. Chodzi o to, aby się w żaden sposób nie pogrubiać. Każda sukienka, która choć trochę cię pogrubia, to jest zły wybór. Wybieraj więc obcisłe sukienki dla niższych pań i skup się na modelowaniu swojej sylwetki.

Krótko i z wysokim stanem

Krótkie spódniczki to również odpowiedź na to, jak się ubierać przy niskim wzroście. Zaletą takich spódniczek jest to, że podkreślają nogi. Właśnie to sprawia, że jesteś wyższa w oczach innych osób. Krótka spódniczka powinna być dobrze dopasowana do reszty. Staraj się nie doprowadzać do tego, aby wzbudzać w niej pożądanie. Powinnaś ubrać się delikatnie i dzięki temu poczuć się pewniej. Chodzi o to, abyś czuła się niezwykle kobieco. Tylko wtedy spódniczka okaże się dobrym wyborem i będziesz mogła się cieszyć optycznym zwiększeniem wzrostu.

Spódnice ołówkowe z wysokim stanem, to kolejna opcja, aby dodać sobie wzrostu. Przede wszystkim spełniają swoją funkcję, gdy idziesz do pracy. Takie spódnice są eleganckie, podkreślają twoją figurę, ale jednocześnie nie wywołują niepotrzebnych emocji. Po prostu są tak wykonane, aby nie wzbudzać pożądania. Jeśli chodzi o optyczne dodanie wzrostu, to spódnice ołówkowe z wysokim stanem łączą zalety przylegających do ciała sukienek i spodni z wysokim stanem. Z tego też względu bardzo skutecznie wpływają na optyczne zwiększenie twojego wzrostu.

Krótszy płaszcz jest zdecydowanie lepszy od dłuższego, gdy jesteś niska. Wszystko za sprawą tego, że płaszcz nie jest cienki. W długim płaszczu będziesz wyglądać raczej komicznie i narazisz się na niepotrzebną krytykę. Warto też zaznaczyć to, że w jednym płaszczu możesz chodzić przez całą zimę. Tym bardziej jego wybór jest ważny. Wybierz więc krótki płaszcz, w którym zawsze świetnie się zaprezentujesz.

Luźne fasony

Warto trzymać się ogólnej zasady, którą powinno być unikanie luźniejszych fasonów. Jeśli będziesz się trzymać takiej zasady, to zawsze dodasz sobie optycznie wzrostu. Luźne fasony pogrubiają, przez co nie wydajesz się wyższa. Efekt jest odwrotny. Czasami bywa tak, że wybierasz luźniejsze fasony ze względu na to, aby zakryć pewne niedoskonałości sylwetki. Zawsze możesz w takim przypadku wybierać te fasony, które będą modelować twoją sylwetkę. Są one zdecydowanie lepszą opcją, gdy zależy ci na tym, aby wyglądać na wyższą.

Ubrania dla niskich dziewczyn potrafią zdziałać wiele, jeśli chodzi o optyczne dodanie wzrostu. To samo dotyczy się butów. Również warto zwracać na nie uwagę. Często jest tak, że powinno się jednocześnie zwracać uwagę na odzież, jak i buty. W szczególności niskie i szczupłe dziewczyny muszą przywiązywać uwagę do wszystkiego. Mianowicie, ubrania dla niskich i szczupłych muszą być dobrze dopasowane. Tak samo jest z butami. Tylko wtedy ich wygląd jest odpowiedni.

Jednolite stylizacje dla niskich kobiet są w porządku

Cała stylizacja w jednym kolorze to dobra decyzja, gdy szukasz odpowiedzi na to, jak się ubierać przy niskim wzroście. To właśnie w przypadku jednolitej kolorowo stylizacji należy jednocześnie zwracać uwagę na odzież, jak i buty. Co jednak powoduje, że jednokolorowy look jest skuteczny? Tworzy on całość, która jest zaletą dla niskiej dziewczyny. Wszystko za sprawą tego, że w twojej stylizacji nikt nie dostrzega warstw, które cię pogrubią. Jeśli wszytko jest w jednym kolorze, nie sposób dokonać podziału twojej stylizacji i tym samym jednolity look jest dla ciebie zaletą.

Nie da się przez cały czas chodzić w jednolitych kolorowo stylizacjach. Byłoby to strasznie nudne i pozbawione sensu. Wielokolorowe stylizacje są jak najbardziej w porządku, tylko że należy pamiętać o jednej rzeczy. Góra powinna być ciemna, a dół jasny. Unikaj jednak looku, w którym będzie widocznych więcej warstw. Przykładem mogą być ciemne buty, jasne spodnie i ciemna bluzka. Nie jest to dobra opcja. Im więcej warstw, tym zostaniesz bardziej pogrubiona.

Buty i akcesoria też mogą pomóc

Szpilki to klasyka. Nie zawsze są one jednak najlepszym wyborem. Może obcas nie musi być aż tak wysoki? Czasami wystarczą eleganckie czółenka. Dużo zależy od tego, jak bardzo zależy ci na dodaniu sobie wzrostu. Jeśli przesadzisz, efekt nie będzie fajny. Ważne również jest to, aby się nauczyć chodzić w szpilkach. Z tego też względu uważaj na tę opcję i nie wybieraj jej zbyt często. Szpilki powinny być wybierane tylko na ważniejsze okazje i tylko wtedy, gdy rzeczywiście potrafisz w nich chodzić.

Nie tylko znajdują się buty i ubrania dla niskich kobiet. Możesz sięgnąć także po akcesoria, którymi również dodasz sobie optycznie wzrostu. Na jakie akcesoria więc zwrócić uwagę?

Kolorowe akcesoria to wbrew pozorom dobra decyzja, gdy nie wiesz, jak się ubierać przy niskim wzroście. Kolorowe akcesoria nie pogrubiają, tylko sprawiają, że wydajesz się większa. Warto jest więc zdecydować się na kolorową czapkę, czy kolorowe okulary przeciwsłoneczne.

Jak już powiedziano na początku, akceptacja niskiego wzrostu jest najważniejsza. Dopiero w drugiej kolejności liczy się odzież dla niskich pań. Wszystko za sprawą tego, że musisz mieć pozytywne zdanie na swój temat. Oczywiście nie chodzi o to, aby się nad innymi wywyższać. Zresztą to również może świadczyć o tym, że się ma jakieś kompleksy. Po prostu dąż do tego, aby postrzegać swój wzrost jako atut.

Kobiecość ma związek z niskim wzrostem

Kobiecość jest tym, na co powinnaś zwrócić szczególną uwagę. To właśnie niski wzrost ma spory związek z kobiecością. Musisz tylko dostrzec to, że jesteś kobieca. Czasami potrzeba więcej pewności siebie. To właśnie nieśmiałość sprawia, że nikt nie zwraca na ciebie uwagi i nie odgrywasz głównej roli. Pamiętaj jednak o tym, że nie masz się czego obawiać, gdyż niski wzrost nie jest wadą, jeśli chodzi o poczucie kobiecości. Postaraj się to wykorzystać i tym samym pozytywnie wpłynąć na swoją osobę.

Mieć dystans

Poczucie dystansu do otaczającej cię rzeczywistości nie jest bez znaczenia w tym, abyś się potrafiła łatwiej zaakceptować. Staraj się nie podchodzić do spraw tak, że są one twoim być albo nie być. Takie emocjonowanie się jest niepotrzebne. Ma ono negatywny wpływ na to, co o sobie sądzisz i jak się postrzegasz. Staraj się mieć do wszystkiego dystans. Jeśli nauczysz się śmiać z samej siebie, zdecydowanie łatwiej będzie ci o to, aby zaakceptować swój wzrost.

Ciągłe rozmyślanie nad tym, że jesteś niska, to spory problem. Jeśli go nie pokonasz, to raczej się nie zaakceptujesz. Poszukaj więc sobie zajęcia i znajdź w sobie motywację do działania. Wtedy niski wzrost przestanie być dla ciebie problemem. Nie chodzi więc o zajęcie, w którym nie będziesz się musiała jakoś wykazać. Bardziej chodzi o coś takiego jak uprawianie jakiegoś sportu. Musi to być coś, co pozwoli ci się dowartościować, ale przede wszystkim okaże się czymś ambitniejszym.

Dobre towarzystwo

Nic nie podbudowuje tak, jak kontakt z drugą osobą lub spotkanie w gronie przyjaciół. Musisz przebywać wśród takich ludzi, którzy są dla ciebie życzliwi. Niekoniecznie muszą być twojego wzrostu. Chodzi jednak o to, abyście się wzajemnie szanowali i tolerowali. Tylko wtedy będziesz czuć się dobrze w towarzystwie swoich przyjaciółek i przyjaciół. Nie przejmuj się jednak tym, gdy ktoś powie ci, że jesteś niska. Najważniejsze jest to, w jaki sposób zostanie to powiedziane. Może ktoś chce się z tobą droczyć. Po raz kolejny należy zwrócić uwagę tutaj na poczucie dystansu do otaczającego cię świata. To tutaj kryje się klucz do sukcesu. Powaga nie zawsze jest wskazana i często prowadzi do tego, że nabawisz się jakichś kompleksów.

Zastanawiasz się nad tym, jak się ubierać przy niskim wzroście? Znajduje się wiele trików modowych, które pozwalają ci rozwiązać ten problem. Przy niskim wzroście postaw na pionowe paski. Jeśli decydujesz się na spodnie, to najlepiej, aby były to rurki lub spodnie z wysokim stanem. Przylegające do ciała sukienki, krótkie spódniczki, krótkie płaszcze, czy spódnice ołówkowe z wysokim stanem to ubrania dla niskich dziewczyn. Dobrym pomysłem są również jednolite kolorowo stylizacje. Wielokolorowe stylizacje nie są złe, należy jednak pamiętać o tym, aby góra była ciemna, a dół jasny. Szpilki i kolorowe akcesoria to również dobry wybór, jeśli zależy ci na dodaniu sobie wzrostu. Pamiętaj jednak o tym, że akceptacja niskiego wzrostu jest niezmiernie ważna. Aby zaakceptować niski wzrost, zwróć uwagę na to, że gdy jesteś niska, możesz czuć się bardzo kobieco. Miej również poczucie dystansu do świata, znajdź sobie zainteresowanie, które cię zmotywuje do działania i przebywaj wśród osób, dla których wzajemny szacunek jest czymś ważnym.