Jak się ubrać na randkę?

wymarzona randka

Zastanawiasz się, w co się ubrać? Nic ci nie przychodzi konkretnego na myśl? Jeśli masz problem, z tym że nie wiesz co na siebie założyć, aby dobrze wyglądać na randce, to w pierwszej kolejności należy uświadomić sobie, która to już randka z kolei.

Jeśli masz zamiar spotkać się z kimś pierwszy raz, to nie decyduj się na unikalną, odważną kreację. Nie zrobisz takim czymś dobrego wrażenia. Kobiety najlepiej wyglądają, gdy są naturalne, nie noszą na sobie zbędnych dodatków.

Dobrze dobrana sukienka

Dobrym pomysłem jest sukienka, która podkreśla twoją kobiecość, ale jednocześnie zakrywa zdecydowaną większość twojego ciała. Odkryte ramiona mogą okazać się błędem, w szczególności na pierwszej randce. To samo jest z nogami. Lepiej nie wybierać sukienek, które będą je uwidaczniać w całości.

Sukienki są jedną z lepszych opcji, jeśli chodzi o to, aby zrobić dobre wrażenie na mężczyźnie. Po prostu są one stworzone dla kobiet i dlatego na pierwszej randce są doskonałym wyborem.

Mężczyźni również powinni zadbać o to, aby dobrze wyglądać w oczach kobiet. Nie warto ubierać się tak bardzo oficjalnie. Dobrym pomysłem będzie stylowa koszula, modne jeansy. Lepiej postawić na styl i dzięki temu zrobić dobre wrażenie.

Sytuacja się zmienia, jeśli będzie to któraś randka z kolei. Kobiety mogą już ubierać się w odważniejsze sukienki. Dobrze jest, gdy sukienka będzie podkreślać kobiece kształty, co powinno być pozytywnie odebrane przez mężczyznę. Nie można jednak przesadzać, gdyż niestosowne ubranie zrobi złe wrażenie. Chodzi tutaj o wyzywające stroje, których powinno się unikać w miejscach publicznych.

Co jeszcze?

Sukienki nie muszą być jedynym słusznym wyborem. Jeśli jest to już kolejna randka, można zdecydować się na coś innego. Najlepszą opcją są stylowe ubrania. Dobrą propozycją mogą okazać się szorty i delikatna bluzka. Jest to odważniejsza propozycja, która może się podobać mężczyźnie.

Bluzka koronkowa IVON
88 zł / Filo Fashion Style
Bluzka ambigante
89 zł / AvantiSklep.com
Bluzka Wadima
104 zł / Olive.pl
Bluzka KATRUS
94 zł / AvantiSklep.com
Bluzka Sistu
149 zł / Pakamera
Bluzka z nadrukiem Loveit
119 zł / AvantiSklep.com

Jeśli chodzi o samych mężczyzn, to mogą oni postawić na sportowe ubrania. Dobrze dobrane ubranie może okazać się kluczem do sukcesu, jakim jest związek. Warto trochę więcej uwagi poświęcić na zakup ubrania i nie pokazywać się na następnej randce w tym samym ubraniu.

Dużo zależy od miejsca, gdzie postanawiamy się spotkać z drugą osobą. Nie tylko mężczyźni mogą ubierać się na sportowo. Ostatnio coraz popularniejsze staje się noszenie odzieży sportowej przez kobiety. Robi to pozytywne wrażenie, gdyż noszenie takiego rodzaju odzieży świadczy o tym, że ktoś dba o siebie i prowadzi zdrowy styl życia. Przynajmniej wrażenie jest pozytywne, a na początku jest to istotne.

Jeśli więc umawiamy się z kimś na siłownię, czy może na kort tenisowy, to takie ubranie jest niezbędne. Z tego też względu dobrze jest mieć przygotowaną sportową odzież na takie okazje.

Uwaga na szpilki

Kolejną sprawą są odpowiednie buty. Tutaj ważna jest wygoda. Mężczyźni raczej nie mają problemów z dobraniem odpowiednich butów. Kobiety natomiast mogą mieć dylemat związany z tym, czy warto jest ubierać szpilki. Jak wspomnieliśmy wcześniej, dużo zależy od miejsca, gdzie się spotykamy. Należy zwrócić uwagę na to, że są mężczyźni, którzy nie lubią, gdy kobiety zakładają szpilki. Z tego też względu, nie zawsze mogą być one dobrym wyborem. Natomiast baleriny mogą podkreślić delikatność kobiety, co będzie pozytywnie odebrane.

Możemy się również zastanawiać nad tym, czy jest sens ubierać się na czarno. Kreacja, która jest tylko i wyłącznie czarna, może nie być dobrze odebrana, ale należy pamiętać o tym, że czerń nadaje styl. Przykładem mogą być czarne szorty i jasna bluzka. Jeśli chodzi o sukienki, to jeśli zależy nam na ciemniejszym kolorze, to przykładowo niebieska sukienka, która nie jest jasna, to dobry wybór.

Dobrze jest również pamiętać o tym, żeby unikać niektórych błędów. Przykładem mogą być duże torebki. Mężczyznom one nie będą się podobać. Lepiej zamienić je na małe torebki, które są lepiej postrzegane.

Zegarek RUBICON
190 zł / STYLION
Zegarek CASIO
525 zł / STYLION
Zegarek JORDAN KERR
162 zł / STYLION
Zegarek PACIFIC
134 zł / STYLION
Zegarek JORDAN KERR
135 zł / STYLION
Zegarek PACIFIC
131 zł / STYLION
Zegarek yenoo
120 zł / Pakamera
Zegarek yenoo
129 zł / Pakamera
Zegarek GINO ROSSI
140 zł / STYLION

Ubrania, które mają nietypowe, oryginalne kolory, na przykład pomarańczowy, żółty czy różowy również powinny być unikane. W szczególności na pierwszej randce mogą one wzbudzić niepotrzebne kontrowersje.

Mężczyźni również mogą popełniać błędy. Zbyt formalny strój może doprowadzić do tego, że kobieta będzie postrzegać takiego mężczyznę jako spiętą osobę, która nie potrafi żartować.

Strój ma więc duże znaczenie na randce. Nie ma znaczenia, czy jest to pierwsze spotkanie, czy może już któreś z kolei. Dlatego też, warto przywiązywać dużą uwagę do ubierania się.